Największy polski producent
metalowych tabliczek i ekskluzywnych gadżetów reklamowych

F.A.Q. - o to pytają Państwo najczęściej

Zapraszamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane nam pytania techniczne.


znakzapytaniaokCzy oprócz metalowych produkujecie też wyroby z plastiku / szkła / laminatu / papieru / tworzyw sztucznych ?

OKcheckNie. Od 25 lat specjalizujemy się wyłącznie w Metalu i nie stosujemy tworzyw mających go imitować lub zastępować.


znakzapytaniaokCzy wyroby metalowe są znacznie droższe od ich imitacji (laminat, plastik) lub innych technik (szkło, papier) ?

OKcheckNie. Wbrew obiegowej opinii, przy nakładzie niejednostkowym, bardzo często dochodzi do sytuacji, w której prestiżowy, solidny i elegancki produkt metalowy, jesteśmy w stanie zaoferować Klientowi w cenie identycznej lub niekiedy nawet niższej (!) niż nietrwały wyrób papierowy / szklany lub imitacja metalu wykonana najczęściej z plastikowego, chińskiego laminatu. Zaawansowana technologia TherMolecular™ w której produkujemy nasze wyroby, w połączeniu z dużą ilością zleceń bieżących, pozwala nam uzyskać najniższe ceny na polskim rynku, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości Best Quality. 


znakzapytaniaokCzym stosowana przez Was technologia produkcji przewyższa inne wyroby (np. nadruki lub grawerowanie tradycyjne) ?

OKcheckZapraszamy do zapoznania się z działem Technologia.


znakzapytaniaokJak wycenić i zamówić produkcję / czy otrzymam projekt graficzny / jakie są terminy / jakie formy płatności / dostawy ?

OKcheckZapraszamy do zapoznania się z krótkim przewodnikiem w dziale Zamówienia.


znakzapytaniaokJaka jest minimalna ilość sztuk którą można zamówić / jaka jest minimalna wartość zlecenia ?

OKcheckMinimalna ilość – to 1 sztuka. Nie dzielimy bowiem Klientów na „lepszych” i „gorszych” w zależności od budżetu zlecenia. Aby jednak móc zapewnić terminy realizacji oraz obsługę na najwyższym poziomie, minimalna wartość zlecenia w naszej firmie wynosi aktualnie 200 zł (jest to tzw. minimalka – start maszyn, nie mający związku z ilością zamawianych sztuk danego produktu). 


znakzapytaniaokChcę rozszerzyć swoją ofertę o Wasze wyroby. Jak wygląda rozpoczęcie współpracy / na jakie upusty mogę liczyć ?

OKcheckZapraszamy do Strefy Pośrednika – dział Współpraca.


znakzapytaniaokCzy posiadanie i obrót produkowanymi przez Was replikami banknotów w złocie są w pełni legalne ?

OKcheckTak. Są to bowiem ekskluzywne gadżety reklamowe o statusie i przeznaczeniu wyłącznie pamiątkowym / kolekcjonerskim. Nie są one prawnym środkiem płatniczym w żadnym kraju na świecie. Nie są produkowane na papierze i posiadają fikcyjną numerację. Nie mają też skopiowanych tych zabezpieczeń, których kopiowanie jest zgodnie z obowiązującym prawem zabronione. Dlatego posiadanie oraz obrót (dalsza dystrybucja, odsprzedaż) produkowanymi przez nas replikami – są w pełni legalne, bezpieczne i zgodne z prawem obowiązującym w Polsce, Unii Europejskiej, Szwajcarii, Skandynawii, Rosji, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Przestępstwem jest natomiast każde usiłowanie (niezależnie od jego wyniku) wprowadzenia tych replik do obiegu płatniczego, ewentualnie też rozpowszechnianie jakiejkolwiek informacji mogącej błędnie sugerować iż replik można użyć jako środka płatniczego. 


banercenaquality

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów :

Co nas wyróżnia na rynku :

EUROGRAVER – największy polski producent metalowych tabliczek i ekskluzywnych gadżetów reklamowych.

Eurograver - 25 lat na rynku i ...
  • 0 tys.
    ... zrealizowanych zleceń
  • 0 %
    ... zadowolonych Klientów
  • 0 tys.
    ... unikalnych projektów

Przez 25 lat zaufało nam już ponad 3200 firm, korporacji oraz instytucji publicznych,
z Kancelarią Prezydenta RP włącznie.

Mamy zaszczyt pracować między innymi dla :

TEN SERWIS UŻYWA COOKIES I PODOBNYCH TECHNOLOGII.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.