Największy polski producent
metalowych tabliczek i ekskluzywnych gadżetów reklamowych

Gwarancja Najlepszej Ceny i Jakości w Polsce

Już od prawie 10 lat, wszystkie nasze produkty objęte są programem „Gwarancja Najlepszej Ceny i Jakości w Polsce”. Zaawansowana technologia TherMolecular™ pozwoliła nam połączyć najwyższą jakość wyrobów z najniższymi cenami na rynku.

BPBQ

Oprócz samej technologii, stało się to jednak możliwe dopiero dzięki efektowi synergii wielu istotnych okoliczności dodatkowych, jak choćby perfekcyjnie zoptymalizowany przez dwie dekady proces produkcyjny, własne profesjonalne studio graficzne, najnowocześniejszy park maszynowy w Polsce, wysoko wykwalifikowana kadra pracowników z wieloletnim stażem, wynegocjowane przez lata znakomite warunki handlowe w hutach metali i u zagranicznych dostawców komponentów do produkcji, jak również duża dzienna ilość zleceń, dająca nam możliwość kalkulowania kosztorysów na bardzo niskiej marży.

Wszystkie powyższe czynniki pozwoliły nam na maksymalną redukcję kosztów produkcyjnych, w wyniku czego możemy oferować Klientom ekskluzywne wyroby metalowe w najniższych cenach w Polsce, przy jednoczesnym zachowaniu ich najwyższej jakości.

Na cenę i jakość wszystkich naszych produktów udzielamy pełnej Gwarancji, dlatego też gdy otrzymacie Państwo od innej firmy niższą ofertę cenową na ten sam wyrób w tym samym nakładzie, sugerujemy sprawdzenie czy rzeczywiście będzie to na pewno „ten sam” wyrób, o tym samym wyglądzie, jakości wykonania i trwałości. Przykładowo, na początek zweryfikujmy czy firma ta używa oryginalnych, certyfikowanych w Europie lub USA komponentów, czy może najtańszych, eksperymentalnych, azjatyckich zamienników, które powodują, że produkt wykonany przy ich użyciu, po upływie paru miesięcy nadaje się jedynie do wyrzucenia.

„Okazyjna” cena produktu nie bierze się bowiem nigdy z przypadku, a jest jedynie marketingowym efektem nieuczciwych oszczędności na procesie produkcyjnym, za które i tak finalnie zapłaci Klient, otrzymując produkt o bardzo niskiej trwałości.

W naszej firmie, do produkcji wszystkich bez wyjątku wyrobów, używamy wyłącznie oryginalnych, certyfikowanych komponentów. Stosujemy ponadto dodatkowe, finalne zabezpieczenie produktu w technologii Diamond Protect™ (pomijane przez większość firm – najczęściej w wyniku niewiedzy lub chęci obniżenia kosztów procesu produkcyjnego).

Efekt ? – nasze wyroby po upływie 5, 10 czy 15 lat wyglądają dokładnie tak, jak w chwili opuszczenia linii produkcyjnej.

 

banergoldgift

banerdigitalstudio

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów :

Co nas wyróżnia na rynku :

EUROGRAVER – największy polski producent metalowych tabliczek i ekskluzywnych gadżetów reklamowych.

Eurograver - 25 lat na rynku i ...
  • 0 tys.
    ... zrealizowanych zleceń
  • 0 %
    ... zadowolonych Klientów
  • 0 tys.
    ... unikalnych projektów

Przez 25 lat zaufało nam już ponad 3200 firm, korporacji oraz instytucji publicznych,
z Kancelarią Prezydenta RP włącznie.

Mamy zaszczyt pracować między innymi dla :

TEN SERWIS UŻYWA COOKIES I PODOBNYCH TECHNOLOGII.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.