Największy polski producent
metalowych tabliczek i ekskluzywnych gadżetów reklamowych

Kopie Dyplomów i Certyfikatów w metalu

Otrzymane Dyplomy, Certyfikaty, Autoryzacje, Podziękowania, Wyróżnienia, Nominacje, Świadectwa lub inne istotne dokumenty, stanowią dla każdego ich właściciela szczególnie miłą pamiątkę i powód do dumy, któremu zdecydowanie warto nadać odpowiednią oprawę wizualną, uwiecznić i w przemyślany sposób wyeksponować.

Niestety, te ważne dokumenty, przeważnie wydawane są w niezbyt estetycznej i prestiżowej formie papierowej (np. w antyramie), lub -co gorsza- plastikowej (laminat). Ich strona wizualna pozostawia bardzo wiele do życzenia, co powoduje iż po pewnym czasie trafiają one na dno szuflady.

W naszej Pracowni, dzięki unikalnej technologii TherMolecular™, możemy diametralnie i trwale zmienić powyższy stan rzeczy. Oryginalny dokument skanujemy w wysokiej rozdzielczości i pełnym kolorze, po czym skan ten wtapiamy w metalową płytę, która zostaje finalnie umieszczona na solidnym, ozdobnie frezowanym podkładzie, przygotowanym do powieszenia na ścianie. Efekt wizualny jest znakomity. Nie ma osoby, która nie zwróciła by na niego uwagi, zapoznając się tym samym z jego treścią, szczególnie jeżeli na jednej ścianie wyeksponowane zostanie obok siebie kilka takich wyróżnień.

To efektowne, trwałe i nowoczesne rozwiązanie, coraz częściej spotkać można wszędzie tam, gdzie liczy się elegancja, prestiż i zdobycie zaufania Klienta – m. in. w kancelariach notarialnych i adwokackich, autoryzowanych salonach, gabinetach lekarskich, biurach biegłych rewidentów, firmach consultingowych i księgowych, renomowanych towarzystwach ubezpieczeniowych, etc. Wyeksponowane tak dokumenty, spełniają bowiem bardzo istotną funkcję w zakresie PR, kreując wśród odwiedzających klientów, wizerunek Firmy poważnej, stabilnej, silnej i godnej zaufania.

banerproducentbestprice

banergoldgift

banerdigitalstudio
Zapraszamy do galerii zdjęć Kopii :

fotogallery2

Co nas wyróżnia na rynku :

EUROGRAVER – największy polski producent metalowych tabliczek i ekskluzywnych gadżetów reklamowych.

Eurograver - 25 lat na rynku i ...
  • 0 tys.
    ... zrealizowanych zleceń
  • 0 %
    ... zadowolonych Klientów
  • 0 tys.
    ... unikalnych projektów

Przez 25 lat zaufało nam już ponad 3200 firm, korporacji oraz instytucji publicznych,
z Kancelarią Prezydenta RP włącznie.

Mamy zaszczyt pracować między innymi dla :

TEN SERWIS UŻYWA COOKIES I PODOBNYCH TECHNOLOGII.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.