Największy polski producent
metalowych tabliczek i ekskluzywnych gadżetów reklamowych

Technologia TherMolecular™

Do produkcji wszystkich naszych wyrobów (oprócz Gold Gifts), wykorzystujemy zaawansowaną technologię TherMolecular™, stanowiącą przełom w wykonywaniu tabliczek i gadżetów metalowych.

W odróżnieniu od prostych, mało estetycznych i nietrwałych technik nadruku powierzchniowego (np. offset, sito- lub tampondruk), nasza technologia TherMolecular™ umieszcza grafikę w sposób trwały i nieusuwalny – głęboko w strukturze molekularnej metalu, a nie tylko nanosi ją punktowo na powierzchnię. Zewnętrzne „lustro” powierzchni metalu pozostaje przy tym perfekcyjnie gładkie, bez jakichkolwiek wypukłości lub wklęśnięć, a produkt finalny wyróżnia się pięknym efektem wizualnym i ponadczasową elegancją.

4-etapowy proces produkcyjny charakteryzuje się tym, że grafika wnika bardzo głęboko w strukturę metalu, łącząc się z nim trwale na poziomie molekularnym, co sprawia iż jej późniejsze przerobienie lub całkowite usunięcie, jest fizycznie niewykonalne. Natomiast w przypadku technik nadruku powierzchniowego, grafika umieszczona jest na powierzchni, przez co starcie, przerobienie lub usunięcie bez śladu zawartych na tabliczce informacji – np. cyfr, liter lub istotnych znaków – nie stanowi żadnego problemu (celowo nie podajemy w tym miejscu wielu sposobów na takie modyfikacje, aby nie rozpowszechniać wiedzy służącej oszustwom). Jest to olbrzymia wada, szczególnie w przypadku tych produktów, które z racji swojej specyfiki i przeznaczenia mogą być narażone na celowe modyfikacje – czyli tabliczek znamionowych, certyfikatów, instrukcji, identyfikatorów, etc.

Technologia TherMolecular™, wyróżniona została prestiżowym Medalem Europejskim przyznawanym przez Europejski Komitet Społeczno-Ekonomiczny i Business Centre Club. To nobilitujące, niekomercyjne wyróżnienie przyznawane jest wyłącznie nowatorskim towarom, technologiom lub usługom, których jakość odpowiada rygorystycznym standardom UE lub je przewyższa. Komisja wyróżniła naszą technologię za zdecydowane zwycięstwo nad konkurencją na wszystkich kluczowych dla Klienta polach :

 • Koszt  –  średnio 20-krotnie niższy od kosztu grawerowania tradycyjnego ;
 • Termin  –  średnio 10-krotnie krótszy od terminu grawerowania tradycyjnego ;
 • Trwałość  –  nieporównywalna z grawerowaniem tradycyjnym (brak nalotów, śniedzi, plam, etc…) ;
 • Możliwości graficzne i estetyka  –  dowolna grafika, wyjątkowy efekt wizualny, solidność i ponadczasowa elegancja.

banercenaquality

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów :

Co nas wyróżnia na rynku :

EUROGRAVER – największy polski producent metalowych tabliczek i ekskluzywnych gadżetów reklamowych.

Eurograver - 25 lat na rynku i ...
 • 0 tys.
  ... zrealizowanych zleceń
 • 0 %
  ... zadowolonych Klientów
 • 0 tys.
  ... unikalnych projektów

Przez 25 lat zaufało nam już ponad 3200 firm, korporacji oraz instytucji publicznych,
z Kancelarią Prezydenta RP włącznie.

Mamy zaszczyt pracować między innymi dla :

TEN SERWIS UŻYWA COOKIES I PODOBNYCH TECHNOLOGII.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.