Największy polski producent
metalowych tabliczek i ekskluzywnych gadżetów reklamowych

Wycena - Zamówienie - Płatność - Dostawa

Wszystkie produkowane przez nas wyroby – m.in. dyplomy, medale, metalowe tabliczki informacyjne – to produkty na zamówienie. Nie oznacza to jednak absolutnie komplikacji oraz długiego czasu oczekiwania. Wręcz przeciwnie, kompletny proces zamówienia (od zapytania o wycenę do otrzymania gotowego produktu, np. metalowych tabliczek), jest w naszej firmie szybki, komfortowy i w dużym stopniu zautomatyzowany, zaś terminy realizacji przyjętych zleceń należą do najkrótszych na polskim rynku, przy jednoczesnej gwarancji najwyższej jakości Best Quality finalnego wyrobu. Tabliczki metalowe na zamówienie – to Twoja idea, przełożona w metal.

Zamówienie krok po kroku.

Zapraszamy do zapoznania się z krótkim przewodnikiem zamówienia. Metalowe tabliczki informacyjne, dyplomy i medale na zamówienie, mogą zostać zaprojektowane, wykonane i bezpiecznie dostarczone w bardzo krótkim czasie! Podane zakresy czasowe „od-do” finalizacji poszczególnych etapów, uzależnione są od ilości bieżących zapytań oraz produkcji, które realizowane są zawsze w kolejności ich wpływu i zatwierdzenia (poza kolejnością realizowane są wyłącznie produkcje o statusie „express”).


zam1

Etap 1  –  WYCENA

Aby wycenić planowaną produkcję, prosimy skorzystać z formularza Wycena lub przesłać zapytanie bezpośrednio na email : biuro@eurograver.com

Od 1 do 4 h roboczych (pon.-pt. 8-18), otrzymacie Państwo szczegółową wycenę i termin realizacji.


zam7Etap 2  –  ZAMÓWIENIE

Gdy otrzymana wycena oraz termin i techniczne warunki realizacji są dla Państwa satysfakcjonujące, prosimy o mail z zamówieniem i materiałami do wykonania projektu graficznego.

Od 2 do 8 h roboczych (pon.-pt. 8-18), otrzymacie Państwo projekt graficzny do akceptacji.


zam8

Etap 3  –  PŁATNOŚĆ

Gdy projekt graficzny i skład są już zatwierdzone, prosimy o wybranie dogodnej dla Państwa formy płatności:   1 przelew na podstawie faktury pro forma   /   2 pobranie przy dostawie   /   3 gotówka przy odbiorze.

Przelewy z odroczonym terminem płatności, stosowane są wyłącznie przy zamówieniach publicznych.


zam4

Etap 4  –  DOSTAWA

Gdy produkcja jest ukończona, prosimy o potwierdzenie dogodnej dla Państwa formy dostawy lub odbioru:   1  dostawa kurierska 24h  /  2  odbiór osobisty (pon.-pt. 8-18)  /  3  transport dedykowany Eurograver *.

Dostawa do dowolnego miejsca na świecie. Przy zamówieniach od 1.000 zł wzwyż – na terenie Polski gratis.

Towar jest zawsze profesjonalnie zapakowany, a każda przesyłka jest ubezpieczona na pełną jej wartość brutto wg faktury sprzedaży.

* Transport dedykowany Eurograver – expresowa dostawa realizowana naszym środkiem transportu, na indywidualne życzenie Klienta. Koszt to 2 zł/km (w godz. 6-22) lub 3 zł/km (w godz. 22-6 i święta), liczone w obie strony, od siedziby naszej firmy, wg Google Maps.


banercenaquality

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów :

Co nas wyróżnia na rynku :

EUROGRAVER – największy polski producent metalowych tabliczek i ekskluzywnych gadżetów reklamowych.

Eurograver - 25 lat na rynku i ...
  • 0 tys.
    ... zrealizowanych zleceń
  • 0 %
    ... zadowolonych Klientów
  • 0 tys.
    ... unikalnych projektów

Przez 25 lat zaufało nam już ponad 3200 firm, korporacji oraz instytucji publicznych,
z Kancelarią Prezydenta RP włącznie.

Mamy zaszczyt pracować między innymi dla :

TEN SERWIS UŻYWA COOKIES I PODOBNYCH TECHNOLOGII.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.